Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska a adresy mejl ludzi, których znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy aż do nich indywidualny http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna od Ciebie, jaki skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz co więcej wysłać je jawnie aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na kto patrzysz teraz, jakkolwiek śledzony aż do Ciebie, w takim razie dostaniesz pożyczka w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną zaś jak wiele prowizji dostaję do mnie?

Będziesz proszek 24/7 admitancja aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wsiąść na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, i wszystkich aktywnych klientów, jak jeden mąż z pełnym raportowania zespołu, wybierane za pomocą warstwę (1 do 5), oraz wszystkie poprzednie tudzież istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz pył i informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak zatem możesz wyprawić do nich mejl i odszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy także dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), w rzeczy samej wobec tego możesz wyekspediować do nich list elektroniczny i zakomunikować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą prędko dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tej chwili zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest sekcja „Zaproszenia” zaś podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, z którymi miałeś nuże wprzódy kontakt. Możesz dodatkowo kupić opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej tudzież długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline przypuszczalnie znajdować się ważnym źródłem informacji gwoli networkingu a konceptualizacji sposobów na eskalacja swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie za sprawą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, toteż zawsze masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w środku każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż skierowaną za sprawą Twój odsyłacz partnerski aż do 5 layers deep.

Jak często będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, u dołu warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną dawka wypłat. Najniższy ograniczony do minimum ograniczenie wypłaty, jaki możesz wyselekcjonować to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana z wykorzystaniem Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż do momentu, podczas gdy Twoje bilans spełni wybrane z wykorzystaniem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego lub PayPal.

Czy mogę zmienić sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji tudzież minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odsyłacz Preferowana Prowizja nieopodal lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska natomiast adresy poczta elektroniczna osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną wiadomość mejl od chwili Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wysłać je wręcz aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie analogiczny aż do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, skutkiem tego masz debet dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, gwoli których będziesz robić prowizje wewnątrz zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, gdyby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna liczba wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, podczas gdy saldo spełni wybrane minimum.