Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują naprawdę łatwo?

Czy zrezygnować? Czy przybyć na raz, oraz http://www.idzkowski.pl po pewnym czasie zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz multum pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, wskutek tego twój kadra całkiem bez liku rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy przypuszczalnie istnieć zrobić, tak aby przeistoczyć te cenne wskazówki do płatnych procedur, można odszukać utracone przychody.

Jeśli ty również byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje przeciwnie po to, by NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest ulepszony sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś wiedza w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby wesprzeć Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz odciążyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie powyżej konkurencję, przeto działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, ażeby poczuli się komfortowo a ruszyli do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą matka makeover, jednakże wspomniał aż do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki powyżej swoimi dziećmi, w ciągu kiedy oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, atoli zwlekają spośród powodu strachu, w związku z tym uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, kiedy niezmiernie się cieszy, bowiem uwielbia własny http://www.barej.pl dziewiczy powierzchowność natomiast żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie czy też w komputerze, które zostały zignorowane tudzież są obecnie uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je obudzić jest dotrzeć do nich z serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a po pewnym czasie zawezwać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie bądź tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby kolejny raz przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna strategia była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno dalej ciskać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, ewentualnie wolno ćwiczyć pracowników, ażeby przekazać co niemiara więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.