Niedobór pracowników przypadkiem egzystować doskonałą wiadomością gwoli gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie być doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, na odwrót może, firmy obudzą się a dostrzegą charakterystyczny wkład pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy oraz niszczą plus firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę plus tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu nim bankructwem, przecież to nie powstrzymało ich chciwych prezesów zanim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy deficyt pracowników, zaś firmy starają się zaangażować każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, jak McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw natomiast jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy ranga skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, że stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, i płeć piękna powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników nieunikniony w sąsiedztwie tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski raptem wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu istnieć pewnym, jestem przeciwny opodatkowaniu zysków za pomocą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć od czasu zysków. To było w tenże sam raz. W międzyczasie moja połowica natomiast ego robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, zaś personel kontynuowali swoją doskonałą obsługę, mimo że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą przekazać sobie sprawę, że kadra pierwszej linii są fundamentem firmy oraz tyczyć się ich dobrze, a nie jak trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni a inni badacze znaleźli silny sojusz pośrodku zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy oraz ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włość wiadomość: tryb pokazują, że niektóre firmy przełamują wzór zaś traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo tylko niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący kwartał jak nagrodę, w związku z tym wykorzystują pracowników tudzież fałszują wyniki w ciągu późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem nieprzyjazny opodatkowaniu biznesu za pomocą rząd. Jednak popieram uregulowanie Bidena Build Back Better odnośnie do opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty za pośrednictwem Izbę i jest rozpatrywany za pośrednictwem Senat, nawet jeśli przypadkiem posiadać przeciwnie delikatny doniosłość na wykup akcji. Firmy nie powinny wydawać miliardów na wykup akcji, symultanicznie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny opisywać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypuszczalnie obejmować efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni plus podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu z wykorzystaniem piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo i nie powinno otrzymywać premii w ciągu pięciu lat od momentu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) pył objawienie w 2019 roku natomiast zdecydował, że maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy natomiast w mgnieniu oka je porzucił natomiast wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w przyszłości odchodzili od momentu tych frazesów.