Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby ciągnąć się swoją praktykę kiedy rentowny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od bólu aż do zysków w wielce krótszym czasie i z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, i nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To w tej chwili nie jest wręcz przeciwnie praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, że nie bierzesz w tym momencie na swoje pomocnik całej odpowiedzialności w ciągu robienie przychodów. Możesz nadać czas wolny oraz nadal posiadać błogostan ducha wiedząc, iż Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, tak aby ogarnąć jest przekształcić własny pracownicy w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się odkąd silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest nic bardziej błędnego menedżerami, i istnieje istotna różność między „przywództwem” a „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy uzyskać pewne rzeczy, w ciągu gdy przywództwo kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na odwrót „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz owszem „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz przywództwo i wizję, w tamtym czasie Twój całość staje się nadający się spośród TWOIM celem.

Będą żywić uczucie wykonywać pracę gwoli Ciebie i wygrywać dla Ciebie pieniądze, albowiem wiedzą, gdzie zmierzasz tudzież chcą znajdować się tego częścią, gdyż to wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, ażeby przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami natomiast pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes odwzorowanie i przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby łapać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich odwzorowanie pracował dla nich zaś przynosił niezmienny ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy biegłość ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, że mogą zrewanżować się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, gdyż uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem zaś opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom a rodzinie.

Sekretem jest przeistoczenie skupienia się na tym, jak dużo ta jedna sposób jest pikieta w celu Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakowoż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, podczas gdy chory wraca od nowa natomiast powtórnie i odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl i rodziny.

Jest owo długoterminowy awans praktyki na krzyż relacje, natomiast nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pomocą chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak by płeć nadobna wyglądała?

Jeśli jesteś gdy gros chirurgów, Twój olśniewający wzorzec biznesowy byłby:

Prawie w pełni kierowany z wykorzystaniem Twój zespół
Zorganizowany zaś usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów zaś przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwa razy większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący numer a konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę oraz elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia i / względnie która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy gros chirurgów, twoja obecna rzeczywistość całkiem nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają odrobinę życia abstrahując od swoją praktyką, gdyż czują się nie mówiąc o kontrolą i martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów względnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, dlatego że nie wiedzą, gdy anulować swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, ażeby ich doświadczenie pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … można osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej zaś zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce na skroś to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, aby wykonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu i ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na rozwój praktyki.